EXCALIBUR HÁČEK PELETY CARP BN
EXCALIBUR HÁČEK PELETY CARP BN

Nosnost
Nosnost

Záseknutí
Záseknutí

Ostří háčku
Ostří háčku

Popis produktu

Háček patřící do prémiové kategorie rodiny háčků Excalibur, kterého každý detail představuje spolehlivost, silu a vynikající kvalitu. V první řadě doporučujeme na los s peletami a boiliesem. Vykřivený hrot, nakloněné ucho k ramínku háčku a speciálně zaoblená forma zabezpečuje při použití s nástrahou na vlasec skoro 100% zaseknutí. Vhodně použitou nástrahou je množství prádzných záseků zanedbatelné, nedává rybě šanci, proto doporučujeme rybářům, kteřé jdou na jistotu.
12. KOVANÝ HÁČIK Ze dvou strany sploštělý háček s tzv. kovaným očkem , kterým díky sploštělému profilu zvládá i nejvýraznější zátěže. Optimální výbr při lovu kapitálních ryb, hlavně jestli je místo lovu plné popadaných stromů a množstvím překážek.
4. OHNUTÝ HROT (doľava) tvar háčku, kde z roviny háčku vycházející hrot s ním svírá ostrý úhel, byl od začátku typický pro boilies háčky. Pro jeho nadprůměrné vlastnosti je tento speciální hček s atypickým lomeným hrotem využívaný při různých metodách lovu.
15. UCHO Moderní vzhled háčku s lopatkovým zakončením, který se těší velké oblibě u rybářů lovících na boilies a feeder metodu. Jeho výhodou je, že háček na vlasovém návazcu zaručuje 100% zásek.
6. NORMÁLNA BRADA

Jedna z nejpoužívanějších forem z mikroprotihrotem, kterých velikost závisí od tvaru, velikosti a metody použití háčku. O jeho velikosti můžeme říci, garantuje dokonalé zavšení a optimální držení ryby, přičemž zaručuje šetrné uvolnění ryby.


Kód zboží Doporučená maloobchodní cena Velikost Barva Balení Verze
47310-001 EXCALIBUR HÁČEK PELETY CARP BN 1 (8KS/BAL) There is no unique product image for this product version, so the main product image is displayed. 58.00 CZK 1Černý nikl8 ks / balenís protihrotem
47310-004 EXCALIBUR HÁČEK PELETY CARP BN 4 (10KS/BAL) There is no unique product image for this product version, so the main product image is displayed. 58.00 CZK 4Černý nikl10 ks / balenís protihrotem
47310-010 EXCALIBUR HÁČEK PELETY CARP BN 1/0 (6KS/BAL) There is no unique product image for this product version, so the main product image is displayed. 66.00 CZK 1/0Černý nikl6 ks / balenís protihrotem


MARUTO HÁČEK 380 MZ-BN
49.00 Kč
EXCALIBUR HÁČEK RIVER FEEDER
52.00 Kč
EXCALIBUR HÁČEK PELETY FEEDER
52.00 Kč
EXCALIBUR HÁČEK SWEETCORN FEEDER
52.00 Kč
EXCALIBUR HÁČEK CARP MAGGOT
52.00 Kč
EXCALIBUR HÁČEK BARBEL FEEDER
52.00 Kč
Žádné související články
No related videos