THE ONE PROPO SEPTOCARP 30ML
Popis produktu

Součástí radosti z rybolovu je vidět zblízka zdravé, živé ryby a pustit je zpět do vody nezraněné, čímž se zajistí, že mnozí další rybáři budou mít zážitek z chytání ryb.

 

Proto je správná péče o ryby tak důležitá, upřednostnit kondici ryb před vším ostatním, nemusíte být ekobojovník, aby byly ryby v co nejlepší kondici, vždyť přece žádný rybář se nechce chlubit že ulovil rybu ve špatném stavu, poškozenou, nezdravou. Nechceme jen osobák, chceme co nejkrásnější rybu, na kterou je radost se dívat a dobře vypadá na fotkách. Pro skutečného kapraře je důležité i to, aby tento pocit poznali i ostatní rybáři a jednali stejně opatrně před puštěním ryby, aby tento zážitek mohli později zažít i ostatní.

 

Úkolem rybářů je starat se o zdraví ryb. Pokud najdete vředy nebo otevřené rány, aplikujte lokální dezinfekci, jako je propolisové antiseptikum The One PROPO, měli byste jej mít vždy po ruce nebo jej mít alespoň v tašce.

 

Vytvořením vodotěsné vrstvy na vředech a otevřených ranách propolis zabraňuje nečistotám, úlomkům a patogenům způsobit infekci a potenciálně zabít ryby.

 

Propolis, vyrobený s přírodními antimikrobiálními vlastnostmi a získaný od včel, je znám jako přírodní antibiotikum a pomáhá udržovat ryby ve špičkové kondici.Kód zboží Doporučená maloobchodní cena Jednotková cena Typ Balení
80222-030 CARP EXPERT ANTISEPTICKÝ SPREJ SEPTOCARP 309.00 CZK 10300 CZK/L Nový Propo30 ml


CARP EXPERT ANTISEPTICKÝ SPREJ SEPTOCARP
110.00 Kč
KAMASAKI PODLOŽKA POD KAPRA
309.00 Kč
CARP EXPERT VANIČKA POD KAPRA COMPACT
2 159.00 Kč
CARP EXPERT PODLOŽKA POD KAPRA ORIGINAL 130x85CM
809.00 Kč
BENZAR MIX ANTISEPTICKÝ SPREJ
114.00 Kč
KOÓS RUKAVICE NA SUMCE PHANTOM
429.00 Kč
Žádné související články
No related videos