ARNO TELESKOPICKÝ PRUT PRINCESS
ARNO TELESKOPICKÝ PRUT PRINCESS

Poměr ceny / kvality
Poměr ceny / kvality

Nosnost
Nosnost

Univerzální
Univerzální

Jednoduchá přeprava
Jednoduchá přeprava

Popis produktu

Teleskopický prut Arno Princess

Značka Arno řadí produkty s výhodným poměrem ceny a kvality. Součástí této série je také na divokou vodu vhodný teleskopický prut Princess s velmi příznivými transportními parametry.

Kvůli transportním rozměrům je dobrým řešením i na divokou vodu pro kapraře, avšak doporučuje se nejen pro ně. Klidně ho dokážeme využít k lovu dravých ryb ze dna. Hřbet prutu poskytne potřebnou sílu během zdolávání.

Čistý a nenáročný vnější design kompozitního materiálu dobře zvládá i těžší terén, ať je řeč o jakémkoli klasickém použití. (Na těžko, plavaná). "


1 klas kompozit Pruty vyráběné z klasických kompozitních materiálů charakterizuje jejich měkkost, pomalá akce a jsou vysloveně dobře zatížitelné. Díky použitému materiálu jsou kompozitní pruty méně náchylné na poškození, odolnější proti vnějším vlivům, nárazům jako mají pruty vyrobené z karbonu.
9. DUPLON Rukoväť (klasická) Tvarově tradiční členěná duplonovo - korková rukojeť oblíbeného vyhotovení. Její podstatou je, že houbová spodní část zaručuje stabilní uchopení i s mokrými rukami.
3. KLASICKÝ SKRUTKOVÝ DRŽIAK NAVIJAKU Na prut byl aplikovaný nejčastejši používaný šroubovitý držák navijáku. Jeho několik desetiletí trvající oblíbenost spočívá v jednoduchosti a spolehlivé konstrukci. Na připevnění navijáku slouží dvě umělohmotné části, z kterých je jednu možné připevněnit rozměrnou maticí.
3. SIC obyčajný Takzvaný SIC (sicílium- karbid) očka byly od začátku typické pro pruty nejvyšší kategorie. V současnosti s vývojem technologií jsou používané v širším okruhu. Díky nadprůměrné odolnosti proti opotřebení a vysloveně malé hmotnosti, se staly jedním z nejoblíbenější typů pro výrobce prutů.

Kód zboží Doporučená maloobchodní cena Délka Vrhací zátěž Akce Přepravní rozměry
12061-360 ARNO TELESKOPICKÝ PRUT PRINCESS 3,60M (65CM FIBERGLASS) There is no unique product image for this product version, so the main product image is displayed. 630.10 CZK
387.38 CZK
3,6 m50-100 gB65 cm


KAMASAKI RYBÁŘSKÝ PRUT TELE POWER
843.69 Kč
CARP EXPERT RYBÁŘSKÝ PRUT UNI TELE
1 115.53 Kč
KAMASAKI RYBÁŘSKÝ PRUT THUNDER
552.43 Kč
KAMASAKI RYBÁŘSKÝ PRUT SUPER TELE
387.38 Kč
KAMASAKI RYBÁŘSKÝ PRUT JUNIOR TELE
232.04 Kč
ALCEDO RYBÁŘSKÝ PRUT PRIDE TELE SURF EVO (S OČKEM FUJI)
2 329.13 Kč
1 989.32 Kč
Žádné související články
No related videos